Rekonstrukce koupelny

Rekonstrukce podkrovní koupelny - umyvadlo a vana

Koupelna Koupelna

Rekonstrukce koupelny

Rekonstrukce podkrovní koupelny - vana

Koupelna Koupelna

Předzahrádka

Rekonstrukce stání před domem - práce

Parkování - práce Parkování stání - práce

Předzahrádka

Rekonstrukce stání před domem - hotové

Parkovací stání - hotové Parkovací stání - hotové

Komín a krb

Obložení komínu a usazení krbových dvířek

Komín a krb Komín a krb

Sklep

Rekonstrukce sklepních prostor - práce

Sklep - práce Sklep - práce

Sklep

Rekonstrukce sklepních prostor - hotové

Sklep - hotové Sklep - hotové

Podkroví

Výstavba podkroví

Podkroví Podkroví

Chalupa

Rekonstrukce chalupy

Chalupa Chalupa

Rekonstrukce bytu

Kompletní rekonstrukce bytu - dvoupokojový byt, sociální zařízení, kuchyň, komora

Byt Byt
 
 

O společnosti

Ve stavebnictví jsem na postech mistra stavební výroby a stavbyvedoucího a pracovníka v přípravě a realizaci investiční výstavby pracoval od roku 1984 do roku 1990, poté jsem pracoval od roku 1991 jako fyzická osoba pro různé stavební firmy. V roce 1992 byla živnostenská činnost až do roku 1994 pozastavena. V tomto období jsem pracoval v zahraničí (Německo).

Od roku 1994 až do roku 1999 jsem opět pracoval na samostatných akcích ale převážnou část času jsem věnoval ve funkci stavbyvedoucího opět pro stavební firmy, kde jsem se zúčastňoval celé řady významných akcí, jako např. sanace Brněnského podzemí, rekonstrukce a přestavby historických objektů (rekonstrukce Měšťanského domu na ul. Jakubská v Brně-přestavba na banku), rekonstrukce soukromých bytů, rodinných domů a společností (Eurotel Praha, SPT Telecom, Český Telecom, Zetor Brno, ZKL Brno, Brněnské vodárny a kanalizace a další). Od poloviny roku 1997 vlastním osvědčení o autorizaci – Autorizovaný technik v oboru pozemní stavby, která mi byla udělena Českou komorou autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě.

V roce 2004 jsem přešel z osoby fyzické na osobu právnickou a vznikla stavební firma Stavitelství LK, s.r.o. Od této doby společnost realizovala desítky zakázek, z nichž nejčastějšími jsou komplexní rekonstrukce bytových jader, půdních vestaveb, panelových a zděných domů. Rekonstrukce sklepů (vinotéky, užitné prostory, apod.).

Libor Kuklínek (majitel firmy)

 
www.stavebni-firma.net - stavební firma |  www.hodinovy-manzel-brno.net - hodinový manžel Brno |  www.radimprat.cz - cukrařina a studená kuchyně |  www.carodejka.org - magické služby, masáže |  www.kolaberka.cz - prodejce jízdních kol |  www.solitary.cz - bezpečnostní agentura |  katalog odkazů |  iSTAVITEL.CZ |  stavebnictví a reality on lineKatalog-Odkazu.8u.cz - Největší český SEO katalog odkazů a firem.