Rekonstrukce koupelny

Rekonstrukce podkrovní koupelny - umyvadlo a vana

Koupelna Koupelna

Rekonstrukce koupelny

Rekonstrukce podkrovní koupelny - vana

Koupelna Koupelna

Předzahrádka

Rekonstrukce stání před domem - práce

Parkování - práce Parkování stání - práce

Předzahrádka

Rekonstrukce stání před domem - hotové

Parkovací stání - hotové Parkovací stání - hotové

Komín a krb

Obložení komínu a usazení krbových dvířek

Komín a krb Komín a krb

Sklep

Rekonstrukce sklepních prostor - práce

Sklep - práce Sklep - práce

Sklep

Rekonstrukce sklepních prostor - hotové

Sklep - hotové Sklep - hotové

Podkroví

Výstavba podkroví

Podkroví Podkroví

Chalupa

Rekonstrukce chalupy

Chalupa Chalupa

Rekonstrukce bytu

Kompletní rekonstrukce bytu - dvoupokojový byt, sociální zařízení, kuchyň, komora

Byt Byt
 
 

Stanovení cen

Vzhledem k vývoji cen materiálů na trhu nelze vždy přesně stanovit výslednou cenu zakázky. Přesnější stanovení nákladů na realizaci probíhá na základě cenové kalkulace formou položkového rozpočtu podle aktuálních cen stavebních prací, které mohou být určeny výběrem požadovaného sortimentu v požadované kvalitě a rozsahu zákazníka.

 

Rekonstrukce bytových jader

Vaše bytové jádro je naše společnost schopna rekonstruovat od 96 000Kč (včetně DPH). Konečná cena závisí kromě předem zmíněných faktroů také na typu bytového jádra, zadáním parametrů daných typem panelového bytu nebo jiného rekonstruovaného objektu.

Pro stanovení těchto nákladů je nezbytné získat maximum informací od zákazníka, jeho představ o použití vybraných nebo zamýšlených druhů a tipů materiálu. Důležitá je také zamýšlená účelnost.

 

Postup rekonstrukce

- preferujeme nezbytnou osobní schůzku, kde s Vámi probereme Vaše představy a požadavky, případně Vám doporučíme druhy a typy běžně používáných materiálů a designových trendů. Dále se spolupodílíme při tvorbě grafických návrhů. Snažíme se maximálně spolupracovat se zákazníkem a docílit jeho představám.

- samozřejmostí každého zamýšleného díla je vypracování smlouvy o dílo, kde jsou zakotveny veškeré smluvní podmínky, standardy a záruky, jež jsou nezbytné pro hladký průběh rcelé realizace a s tím spojených případných práv a povinností zákazníka a dodavatele.

- je samozřejmostí výběr a nákup materiálů provést společně se zákazníkem, ale jsme schopni provést zajištění materiálu i bez zákazníka na základě jeho výběru z nabídkových katalogů.

- po dobu realizace lze v dostatečném předstihu i měnit požadavky dle přání zákazníka, pokud to dovolí v daném okamžiku rozpracovanost stavby.

- dokončené dílo předáme na základě předávacích protokolů, jejichž součástí jsou revize a provedené zkoušky.

 

Ostatní rekonstrukce a stavební práce

Jsme schopni realizovat jakékoliv běžné opravy, úpravy v bytech, domech, kancelářch a jiných soukormých a komerčních objektech menších rozsahů. Opět veškeré realizace a jejich ceny se plně odvíjí od požadavků zákazníka.

 
www.stavebni-firma.net - stavební firma |  www.hodinovy-manzel-brno.net - hodinový manžel Brno |  www.radimprat.cz - cukrařina a studená kuchyně |  www.carodejka.org - magické služby, masáže |  www.kolaberka.cz - prodejce jízdních kol |  www.solitary.cz - bezpečnostní agentura |  katalog odkazů |  iSTAVITEL.CZ |  stavebnictví a reality on lineKatalog-Odkazu.8u.cz - Největší český SEO katalog odkazů a firem.